«

»

נוב 08

Tales Of Zestiria the X – פרויקט חדש!!

שלום שלום,

נו שוב פעם – פרוייקט חדש. הפעם הפרויקט התחיל מתוך בקשה של Rotem בעמוד הבקשות אנימה לתרגום, למעשה זאת היתה הראשונה מבין התגובות.

נו אז ראיתי את האנימה ומה אני אגיד.. שווה. אין מה להגיד, מדובר באנימה איכותית מצד כל הבחינות, עלילה נהדרת (אפשר לקרוא בעמוד של האנימה), אנימציה ברמה מעולה וקרבות נהדרים. האנימה מבוססת על משחק וידאו שבו אני אישית לא שיחקתי אבל זה לא כל כך משנה לי למעשה אחרי שראיתי את האנימה ואני חושב שזה לא אמור לשנות לאף אחד..
הסדרה בת 12 פרקים אבל מתחילה ב"פרולוג"(הקדמה) שלא נכללת בהם.

אז מבלי יותר מדי דיבורים, לקישורים –

פרק הקדמה 00 – לצפייה ישירה בדרייב

תהנו, ותודה רבה לרותם על הרעיון הנהדר!

10 תגובות

דלגו לטופס התגובה

 1. אושר

  תודה על הפרסום,
  מתי תוציאו פרק של מוב פסיכו?
  (דרך אגב, פאסט סאב כבר החלה לתרגם את זה אבל עוד לא פרסמה)

  1. TheSlayerRH

   כנראה שמחר יצא פרק 6 של מוב, היה קצת לחץ עד עכשיו אבל עכשיו נחזור ללהוציא בזמנים נורמליים גם מוב.

  2. leloper99

   תודה, למען האמת לא היה לי מושג שהם מתכננים את זה אבל בכל אופן, העובדה שהם עובדים על זה לא מעכבת כי בנוסף לעובדה שאפשר לראות את האנימה בעברית, הסגנון הלשוני והתרגום שונים בין אחד לאחר.. מקווה שילך טוב 🙂

 2. Rotem

  תודה רבה!

  1. leloper99

   אין על מה. טוב, זה די בזכותך..

 3. fdsf

  מגה סאב התחילו לתרגם כבר את הסדרה הזאת בסוכות.. הם פרסמו את זה בפוסט שהיה סוג של קאמבק.. לא יודע אם הם ימשיכו אבל בכל מקרה הם תרגמו כבר את פרקים 0 ו1 .. אז לדעתי תוציא כבר את פרק 2 בפעם הבאה.. בכל מקרה תודה על התרגום 🙂

  1. leloper99

   אחרי שאמרת הסתכלתי.. אנחנו נמשיך לתרגם לפי הסדר הרגיל מאותה הסיבה שציינתי לפני כן. ואנחנו לא מתכוונים לתת לכל פרק להתיישן נוציא את הכל בתדירות די גבוהה.

 4. אנון

  פאסט סאב שחררו שני פרקים של זה

 5. erad

  כבר מתרגמים את האנימה הזו ב mega sub

  1. leloper99

   אתם מגיבים בלי לקרוא את התגובות הקודמות? אז ככה –
   א. מגה סאב לא משחררים פרק מאז סוכות ולמען האמת נודע לי רק לאחר הפרסום שהם שחררו את האנימה, משום מה לא עלתה בגוגל, כנראה כי אין לאנימה עמוד באתר.

   ב.כמו שאמרתי מקודם, העובדה שפאסט סאב או מגה סאב מתרגמים את הסדרה, גם לאחר שידעתי על כך לא שינתה לי. וזאת משום שאני מפרסם תרגום ולא את העובדה שיש כתוביות בעברית, אלא תרגום. הכוונה היא שאני רוצה לפרסם את האנימה מתוגרמת במשלב הלשוני בו אני משתמש ולא אחד אחר ובהתחשב בעובדה שכבר התחלתי משום שלא ידעתי שגם פאסט סאב מתכננים (כי הם כתבו את שם הסדרה בעברית והחיפוש בגוגל לא הניב אותם בתוצאות) אני לא מתכוון להפסיק לאחר שאני מכיר את איכות התרגום שיש בפאסט סאב, ובאמת בלי שום תלונות כלל, הסגנון שלי שונה ואני חושב שלא רע שתהיה אפשרות לראות את הסדרה מתורגמת גם על ידי.

   אם הבנתם אותי, שמחתי/
   צפו,תיהנו ותגיבו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>